Do as Infinity ~ INFO

Go down

Do as Infinity ~ INFO

הודעה  Kagome on Sun Jun 13, 2010 8:14 pm

~להקה שהיא אהובה עליי ביותר *-*~
כללי: הלהקה קמה בשנת 1999, והייתה לה קריירה מצליחה במשך 6 שנים, עד שהתפרקו בספטמבר 2005. חברי הלהקה היו: דאי נאגאו, טומיקו וואן - הסולנית, וריו אוואטארי.

דאי נאגאו התחיל כמלחין ללהקה חובבנית. אחרי שהלהקה התפרקה, נאגאסו המשיך להלחין שירים והוא שלח קלטות דמו ליותר מ-50 חברות הקלטה ביפן. בסופו של דבר, חברת התקליטים "Avex Trax" שכרה את נאגאו כמלחין. הוא קיבל מיד את המשימה להלחין שירים לאיומי האמאסאקי והיטומי.
נאגאו ערך אודישנים ללהקה חדשה, אותה הוא רצה להקים וטומיקו ואן כזמרת הראשית וריו אווואטארי כגיטריסט נבחרו. ב-29 בספטמבר 1999, השלישייה הוציאה את הסינגל הראשון שלה- "Tangerine Dream" וערכה מסע הופעות בשיבויה טוקיו. הם הופיעו במספר רב של מקומות, החל משיבויה לפוקואוקה וערים אחרות.

שיחררו את הסינגל השני שלהם, " Heart", ב-8 בדצמבר של אותה שנה והלהקה המשיכה להופיע בתוכניות רדיו ובאירועים קטנים. את סיומה של אותה שנה העבירה Do As Infinity בקונצרט לספירה לאחור לשנת 2000 במועדון "ולפארה".
הסינגל השלישי של הלהקה, "Oasis", יצא ב-26 ביוני 2000. זהו היה השיר הראשון של Do As Infinity שעבר את המקום ה-30 במצעד של אוריקון והשיר נבחר לשיר פרסומת של קו מוצרי טיפוח יפני. Do As Infinity עשו לאט את דרכם לאור הזרקורים.

הסינגל "Yesterday & Today", יצא ב-23 בפברואר ונבחר לשיר הנושא של סדרת הדרמה הפופולרית "ניסנן נו קוי". הסינגל "Yesterday & Today" היה הסינגל המצליח ביותר של הלהקה והוא הגיע למקום ה-10 במצעדים של אוריקון.
מאמצים של הלהקה השתלמו. "Break of Dawn" האלבום הראשון של הלהקה, שיצא רק חודש אחרי הסינגל "Yesterday & Today", הגיע כבר ביציאתו למקום 3 במצעדים של אוריקון. הלהקה המשיכה לעשות הופעות ציבוריות והופעות ברחבי יפן. ב-2 באוגוסט של אותה שנה, הסינגל החמישי של הלהקה "rumble fish", שוחרר.

שנת 2001 הייתה שנה עמוסה מאוד לDo As Infinity. עם אלבום אחד ושישה סינגלים, השלישייה הייתה כבר ותיקה בתעשייה, אבל הם עדיין לא הופיעו בטלוויזיה הארצית. דבר זה השתנה עם היציאה של הסינגל ה-7 של הלהקה, "Desire". השיר הופיע בתוכנית הפופולרית "Music Station" והשיר והלהקה זכו לחשיפה ארצית. ההופעה בטלוויזיה הרחיבה אפילו יותר את בסיס המעריצים של הלהקה, מה שעזר לסינגל הבא שלהם "New World" להגיע למקום ה-1 במצעדים של אוריקון, כבר בהופעתו הראשונה.
חודש שלאחר מכן הלהקה הוציאה את ה-DVD הראשון שלה, שכלל קליפי וידאו לתשעה מהלהיטים של הלהקה. הDVD נקרא בפשטות, "9". הסינגל ה-8 של הלהקה, "טוקו מאדה" (הרחק מכאן), שוחרר ב-25 באפריל וכחודש אחריו שוחרר הסינגל "Week!" בסוף מאי. ב-27 ביוני יצא הסינגל "פוקאי מורי" (יער עמוק), שנבחר לשיר הסיום השני של סדרת האנימה- אינויאשה. שארית השנה שימשה להכנות למסע הופעות נוסף של הלהקה שיתחיל בנובמבר, מעט אחרי היציאה של הסינגל ה-11 "בוקנשה טאצ'י" (הרפתקאות) והאלבום השלישי, "Deep Forest", שהגיע למקום ה-1 במצעדים של אוריקון.

שנת 2002 התחילה עם הופעה של טומיקו באלבום צדקה של Avex וביציאה של הסינגל ה-12 של הלהקה, "הי נו אטארו סאקאמיצ'י" (גבעה שטופת שמש) חודש לאחר מכן. לאחר היציאה של אלבום האוסף הראשון שלהם, "Do The Best", הלהקה טיילה לטאיוואן והונג קונג באפריל לקמפיין מיוחד. הלהקה צברה פופולרית גדולה גם מחוץ ליפן ומשכה כ-500 מעריצים להופעה שלה בחנות המוזיקה המפורסמת HMV בהונג קונג.
הלהקה הייתה מועמדת ל"דיסק הזהב" ביפן לאלבום הפופ & רוק של השנה וניצחה. הם שיחררו את הסינגל ה-13 שלהם ביולי, דאבל איי סייד, "Under the sun/under the moon" ובאוגוסט, יצאו למופע הופעות נוסף ביפן.
הסינגל הבא של Do As Infinity, "שינג'יטסו נו אוטה" (שיר האמת), שוחרר ב-30 באוקטובר ושימש כשיר הסיום ה-5 של סדרת האנימה המצליחה אינויאשה.

בתחילת שנת 2005 הלהקה הוציאה את האלבום האחרון שלה, "Need Your Love" ויצאה למסע הופעות נוסף. ב-27 ביולי Do As Infinity שיחררו את הסינגל האחרון שלהם, "TAO".
ב-14 בספטמבר 2005 Do As Infinity הודיעו שהלהקה תתפרק ב-29 בספטמבר, בדיוק 6 שנים מהיום שהסינגל הראשון שלה, "Tangerine Dream" שוחרר. ההופעה האחרונה שלהם הייתה ב"ניפון בודוקאן" ב-25 בנובמבר.
מאז פירוק הלהקה, טומיקו ואן, הזמרת הראשית, יצאה בקריירת סולו. היא הוציאה את האלבום הראשון שלה, "FAREWELL", ב-29 במרץ 2006. ריו אוווטארי, הגיטריסט, הצטרף ללהקה חדשה "Missile Innovation" שהוציאו את הסינגל הראשון שלהם "אודורו יו Honey" ב-1 בפברואר 2006. ריו עבד גם עם מוזיקאים כמו איומי האמאסאקי, אוטסוקה איי ו-AAA. דאי נאגאו עובד תחת חברת התקליטים "True Song Music" ומלחין שירים למוזיקאים רבים.

~מתוך ויקיפדיה~

תוספות: ~
בין 2009 ל-2010, דו אז אינפיניטי שיחררו עוד שני שירים נוספים, כשהם נשארו רק שניים - הסולנית, טומיקו, ואחד מהגיטריסטים;
1. Kimi ga Inai Mirai ~ ששימש כפתיח בעונה החדשה שיצאה לאנימה "אינויאשה" הנקראת: אינויאשה - המערכה האחרונה (Inuyasha The Final Act),
2. לא הצלחתי לתרגם את השם שלו אבל יש קישור ואביא אותו בהמשך ^^
יש להם סיבוב הופעות חדש (אם אני לא טועה, לפי אתרם) -> Eternal Flame, ויוצא ב-16.6 שיר חדש נוסף שלהם ^^
האתר הרשמי ~ > http://d-a-i.com/index.html

דעתי עליהם *-* ~
את רוב השירים שלהם אני באמת מכירה מאינויאשה, אך יצא לי לשמוע את השיר החדש השני, ועוד כמה. לדעתי הם להקה מצוינת *-* והשירים שלהם מהממים ואני מאוד אוהבת לשמוע אותם D:
ממליצה לכולם! ^^
גם אם רובכם כבר מכירים 33:

♥️♥️

נערך לאחרונה על-ידי Kagome בתאריך Sun Jun 13, 2010 9:32 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Kagome

מספר הודעות : 382

צפה בפרופיל המשתמש http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=708297

חזרה למעלה Go down

Re: Do as Infinity ~ INFO

הודעה  SHANA the ARRANCAR on Sun Jun 13, 2010 9:14 pm

סיקור יאפה ^__^ הם להקה מצוינת! 3>
ואגב, אם אינני טועה "שינג'יטסו נו אוטה" זה לא "שיר אמיתי", זה "שיר האמת". O: ועד כמה שזה נראה לא חשוב, יש הבדל גדול בפירושים XD
חבל שהם התפרקו ._. לפחות שירים ממשיכים לצאת DD:

----------------

~אלפי תודות לפלורוש (הבת הסגידה) ו-לסצש'וק (אחותי,בעלי,אחי,אימי,מורתי ושונות) שלי על החתימות המדהימות *_____*~

You know how I got these scars?
My father was a drinker..and a fiend, and one night he goes off crazier then usual.
Mommy gets the kitchen knife and defends herself..He dosen't like that! not..one..bit
So! me watching, he takes the knife to her, laughing while he does it.
",!?Then he turns to me and he says: "WHY SO SERIOUS
",!?He comes to me with the knife; "WHY SO SERIOUS
"!He sticks the blad in my mouth; "Let's put a smile on that face
!And~ why so serious

~קרדיט לסשה יקירתי על הכפתור-אנימציה של הג'וקר החתיכי שלי *3*~
SHANA the ARRANCAR
Admin

מספר הודעות : 457

צפה בפרופיל המשתמש http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=663260

חזרה למעלה Go down

הודעה  Kagome on Sun Jun 13, 2010 9:19 pm

SHANA the ARRANCAR כתב:סיקור יאפה ^__^ הם להקה מצוינת! 3>
ואגב, אם אינני טועה "שינג'יטסו נו אוטה" זה לא "שיר אמיתי", זה "שיר האמת". O: ועד כמה שזה נראה לא חשוב, יש הבדל גדול בפירושים XD
חבל שהם התפרקו ._. לפחות שירים ממשיכים לצאת DD:

כע, נכון, זה שיר האמת. ויקיפדיה מטומטמים =~= לא שמתי לב שהם טעו, אני אסדר O:
תודה תודה תודה ^^
כע, ._. עכשיו נשארו רק שניים מהם.
Kagome

חזרה למעלה Go down

הודעה  SHANA the ARRANCAR on Sun Jun 13, 2010 9:29 pm

Kagome כתב: כע, נכון, זה שיר האמת. ויקיפדיה מטומטמים =~= לא שמתי לב שהם טעו, אני אסדר O:
תודה תודה תודה ^^

אה, 'קיי.
אז הם לא מפורקים סופית O-O

----------------

~אלפי תודות לפלורוש (הבת הסגידה) ו-לסצש'וק (אחותי,בעלי,אחי,אימי,מורתי ושונות) שלי על החתימות המדהימות *_____*~

You know how I got these scars?
My father was a drinker..and a fiend, and one night he goes off crazier then usual.
Mommy gets the kitchen knife and defends herself..He dosen't like that! not..one..bit
So! me watching, he takes the knife to her, laughing while he does it.
",!?Then he turns to me and he says: "WHY SO SERIOUS
",!?He comes to me with the knife; "WHY SO SERIOUS
"!He sticks the blad in my mouth; "Let's put a smile on that face
!And~ why so serious

~קרדיט לסשה יקירתי על הכפתור-אנימציה של הג'וקר החתיכי שלי *3*~
SHANA the ARRANCAR
Admin

מספר הודעות : 457

צפה בפרופיל המשתמש http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=663260

חזרה למעלה Go down

הודעה  Kagome on Sun Jun 13, 2010 9:33 pm

SHANA the ARRANCAR כתב:
Kagome כתב: כע, נכון, זה שיר האמת. ויקיפדיה מטומטמים =~= לא שמתי לב שהם טעו, אני אסדר O:
תודה תודה תודה ^^

אה, 'קיי.
אז הם לא מפורקים סופית O-O

לא ^^ ייצא להם עוד סינגל מסתבר D:
נשארו רק טומיקו, ואחד הגיטריסטים O~O
Kagome

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה