האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אין לי כותרת מתוחכמת~

Go down

אין לי כותרת מתוחכמת~ Empty אין לי כותרת מתוחכמת~

הודעה  Bioshock Freak Fri Jun 11, 2010 11:57 pm

כאן יהיו הפרטים הלא מעניינים של המנהלת הראשית (=3=v)

שמי: אלכסנדרה,אבל תקראו לי סשה
כינוי מועדף: אין לי xD מוזמנים לקרוא לי איך שבא לכם חוץ משמוליק ._.~
תאריך לידה: 19.4.96
תחביבים: לחפור,לישון,לצייר,לאכול דברים טעימים,להתחרפן,להצחיק,להציק,לעצבן,לקרוא ספרים ולכתוב סיפורים,סתם לטייל,
לעצב,לנעל וויכוחים לא נעימים עם עצמי ם:,לראות סרטים (במיוחד סרטי אימה אבל טובים :>), לשמוע מוזיקה,לברבר עם חברות מטורפות כמוני,לגלוש באינטרנט,לשחות וכו' :>
מקצועות מועדפים: אין ם: אבל פעם היה,היסטוריה.
מקצועות שנואים: הכל xoxo
סדרות אנימה מועדפות: Durarara!!, Soul Eater, Axis Powers Hetalia,
Umineko No Naku Koro Ni, Kuuchuu Buranko וכו'...למרות שבנתיים אני לא ממש בעסקי האנימה.
מאנגות מועדפות: רשימה ארוכה,אבל אם אתם מתעקשים (ואתם לא :>) אז Soul Eater ,Ilegenes
,Claymore, Stigmata ועוד מאנגות וואן שוטים או מאנגות שונאן איי~יאוי.
עוד קצת על עצמי: אני מתה על משחקי מחשב D::: במיוחד אימה ובמיוחד במיוחד ביושוק *O*!!! (מיכאלה: אוי הינה זה בא XD)
אני מתה על מוזיקה. כל מוזיקה וכל שפה ובזמן האחרון מאוד אוהבת מוזיקה של שנות ה40-50 (בזכות ביושוק XD), אני אוהבת יאוי ושונאן איי (יאאהההה =ם= ,/,,\ ) ומתה על חתולים D: . מבחוץ אולי אני נראת כמו מישהי ביישנית וחננה כזאתי אבל אם תכירו אותי תצטערו על כך רגע P: . משוגעת,פסיכית,מטורפת ומתיימרת להיות אלוהים XDDDD ומלכת המתוקיייםםםם :>>>. יש לי עוד הרבה לספר פה על עצמי אבל אם אתם ממש רוצים לדעת מי זאת "סשה האמיתית" דברו איתי O:

אני חושבת שזה הכל לבנתיים XD חלק קטן,פצפון ממה שאני באמת :> כי אם אני התחיל לספר פה יותר ויותר אנשים יפחדו ממני XDDDD!
אז גלישה נעימה חרגולים (\=ם=)\
ויום טוב :>
Bioshock Freak
Bioshock Freak
Admin

מספר הודעות : 320

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה